top of page

Casita Educa Yabancı Dil Eğitim Ofisi

Kadıköy'de 2015 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı, Türkiye'de ki mevcut klasik sertifikasyon eğitimlerinin bazen ticari kaygı ve bazen de operasyon çalışmaları azlığı sebebi ile uzun vadeli ve kademe kademe ilerleyen, öğrencinin bir birey olarak psikolojisini ve ona uygun görsel ve / veya işitsel eğitim yollarını ve argümanlarını sunma yetersizliği gösteren tavrını otadan kaldırma çabası göstermektir.

IMG-20211001-WA0002.jpg
casitabayrak_edited.jpg
Subscribe(1).jpg

Casita Educa, herhangi bir yabancı dil öğretiminin, öğrenen kişinin kendi hayatına yansıyacağı şekilde bir eğitim tarzı taşımadığı ve öğrencinin kendi dilinin yerleşik yapısını yansıtmadığı takdirde alınacak sonucun tahminden çok gerilerde kalacağı ve öğrenciye maddi külfetin ciddi oranda artacağı netliği dolayısıyla, tüm bu sorunları ortadan kaldıracak bir platform kurma motivasyonu ile yola çıkmıştır.

Eğitim Felsefemizi Öğrenin

Eğitim felsefesi
Videoyu Oynat

Hiçbir kurumsal ekstra yararlanan (kurs idaresi) barındırmayan sistemi ile, Eğitimci ve Öğrenci arasında direkt ilişki kuran ve bu vesile ile A1-B1 gibi kurumların ticari olarak işine yarayan ve Meb'e bağlı sınav ve çalışma göstergesi iletme zorunluluğu bulunan kurumlar olarak, öğretim aşamasında - örneğin A1-A2 arasında konu ve aktarım olarak öğrenci mecburen A1 bitmeden A2'ye geçemeyeceği için - kota koyarak ilerleyen kurumları aradan çıkaran, öğrenciye kendi algılama mekanizması ve kendi amaçları doğrultusunda esnek bir eğitim programı sunan bir Eğitimci kuruculu ve temelli Eğitim Ofisidir.Eğitimciyi tatmin eden ödeme sistemi ile, eğitimcilerin pozitif motivasyon içerisinde, hakkını alarak çalışmasını ilke edinmiş olan Casita Educa, eğitim alan öğrenci için de verdiği ücretin hakkını alacak bir özel ilgi göstermektedir.

Subscribe.jpg

Sadece kâr düşünen kurslardan uzak, hocanızla bire bir yada iki-üç kişilik VIP eğitimi alarak, sizinle sosyal hayatınızda da mesajlaşarak, konuşarak gerçekten İspanyolca ve Fransızcayı sosyal hayatınıza yaymak için Kadıköy Merkez de ve online eğitim seçenekleriyle yanınızdayız. Amacımız, gerçekten ne istediğini bilen, her bir ders saatinin hakkını almak isteyen, dili kursa gelerek haftada iki gün değil, hayatına yaymak isteyen öğrencilerle biraraya gelmek.

Verilen bireysel çalışmalarınızı yapamadığınızda maddi çıkar düşünmeden ders erteleyebilen, sizi düşünen eğitimciler istiyorsanız buradayız. Biz binlere ve herkese değil, kaliteli eğitim isteyen 10'lara hitap ediyoruz.

Nesli ÖZTÜRK.png

Nesli Öztürk

Fransızcayı sadece kalıplardan oluşan bir dil olarak öğrenmek istemiyordum ve aldığım eğitimden işte tam da bu yüzden, dili bir kültür olarak aktarmaya çalıştığı için çok memnunum.

Ömer Resim_edited_edited.png

Ömer Erbatuk

Yaklaşık 2 yıldır Casita Educa'dan eğitim alıyorum ve şu an bir şirkette İspanyolca konuşarak çalışıyorum.  Hayallerimi gerçekleştirdim ve eğitim almaya devam edeceğim. Daha öğreneceğim çok şey var.

Melis Resim_edited.png

Melis Yurdakul

Uygulanan sistem çok işime yaradı. Çünkü sadece gramer değil, speaking, listening, writing ve kültürel konuda da öğrenmek istediğim çok fazla şey aktardılar.  İyi ki sizleri tanımışım.

bottom of page