top of page
 • Sitenizde yer alan eğitim türleri nelerdir?
  Platformumuzda eğitimler video kayıtlı, canlı ve randevu alınarak saatli olarak verilmektedir.
 • Tüm eğitimlerde demo ders mevcut mu?
  Online programlarda halihazırda demo ders videosu paylaşılmaktadır ve randevu sistemi ile alınan private derslerde birebir demo ders mevcuttur.
 • Eğitimler için belirli bir seviye gerekli mi?
  Online eğitimlerin tamamı başlangıç düzeyi için tasarlandığından gerekmez. Private randevulu eğitimlerde ise seviye ileri düzey eğitimler için gereklidir.
 • Yurtdışında da kayıt olunabilir mi?
  Dünyanın heryerinden eğitime başlamak için kayıt olabilir ve global ödeme sistemleri ile eğitim programları satın alabilirsiniz. Ayrıca private eğitimler için sitemizde entegre meeting sistemi ile derslere de katılabilirsiniz.
 • Eğitimleri veren eğitmenlerin özellikleri nelerdir?
  Tüm eğitmenlerimiz diplomalı ve alanlarındaki üniversitelerden mezun, en az 6 yıl deneyime sahip eğitmenlerdir.
 • Online video eğitimi aldığımda ne zaman eğitime başlarım?
  Dilediğiniz günlerin olduğu programı seçerek eğer program 10 kişi olduysa bir sonraki program günü, kişi sayısı dolmadıysa 10 kişi tamamlanır tamamlanmaz bir sonraki ders günü başlayabilirsiniz.
 • Online video eğitimi işleyişi kısaca nasıldır?
  Seçili günlerin olduğu derslere 10 kişi ayrı ayrı girer ve aynı saatte videoları görebilirler. Video ve ders içeriği ancak ders saati gösterilir ve daha sonra programda sabit kalır ve dilediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz fakat ileri adımların videoları ancak o adım geldiği haftanın günü yayınlanır. Böylece fiziki kurslarda aldığınız eğitimi online olarak alırısınız.
 • Private randevulu eğitimin işleyişi kısaca nasıldır?
  Eğitimi verecek eğitmen ile öğrenci randevuda seviyeyi tespit ederler ve demo eğitim ile de öğrenci eğitmeni tanımış olur. Uyum sağlanıp gün ve ödemede anlaşıldıktan sonra öğrenciye bir sözleşme gönderilir ve ödeme sayfasından taksitli ya da peşin ödeme ayarlanır. Ardından seçildiği gibi derslere başlanır.
 • Eğitimlerin sonunda sertifika alabilecek miyim?
  Elbette. Setifika dileyen her öğrenciye private randevulu sistem ya da video programlar farketmeksizin dijital olarak gönderilir.
 • Sertifikalar MEB onaylı mı?
  Ne yazık ki. Çünkü bizim sistemimiz klasik bir eğitim sistemi değil ve MEB uyumlu değil. Özel bir eğitim tekniği ile verilmektedir. Bu sebeple MEB uyumlu değildir ancak 58 ülkede üniversiteler dahil geçerlidir. Ancak Casita Educa öğrenilen dilin resmi devlet sertifikasını almanızı önermektedir.
 • Sertifikalar almak için şartlar nelerdir?
  Online video programlarda tüm adımları, ara adımlardaki testleri ve son adım testini bitirmek, private eğitimlerde ise online testi bitirmek yeterlidir. Tüm testlerde bitirme puanı 100 üzerinden 85' tir.
 • Ödemeler nasıl yapılmaktadır?
  Ödemeler global ödeme yöntemi iyzico ve paytr ile yapılabilmektedir. Pek çok bankanın kredi kartı için taksit imkanı vardır.
 • Satın alınan bir eğitimi iade edebilir miyim?
  Eğer aldığınız randevulu bir private eğitim sözleşmeli bir eğitim modeli ise 14 güne kadar iade hakkınız bulunmakta fakat eğitimci mağduriyeti oluşmaması adına iade resmi talebi olan güne kadar ki eğitimci toplam saat ücreti iade ücretinden kesilmektedir. Videolu programlarda ise dijital eğitim olduğundan iade olamamaktadır.
bottom of page